| Nica_George_1998 a întrebat:

Ieri am cumparat un Samsung Galaxy Trend Plus, si are versiunea Android 4.2.2.
Cand conectez la PC cu cablul de date, am de ales intre MTP (dispozitiv media) sau PTP (camera foto).
Mie imi trebuie MTP pentru ca vreau sa trimit niste fisiere pe telefon. Si nu reusesc. imi trebuiesc niste drivere speciale. multa bataie de cap.
Deci ce trebuie sa fac? sau cum pot trimite fisiere pe tel fara sa necesite conexiune la internet pentru telefon? La intrebarea asta vreau sa imi raspunda numai cei care se pricep.
Funda+vot! raman dator.

Răspuns Câştigător
| gabridian a răspuns:

Instaleaza Samsung Kies.