| mynameismada a întrebat:

Hey guys. Vreau si eu un site cu jocuri pentru Android(am versiunea 4.2.2).Si mai am o intrebare:am nevoie neaparata de Wi-Fi ca sa imi pot instala jocurile pe telefon?

11 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

1. Asphalt 8,
Car Parking Game 3D,
Hill Climb Racing,
Nitro Nation,
Subway Surfers,
Temple Run 1/2,
Jetpack Joyride,
Minion Rush,
Angry Gran Run,
Angry Birds,
Bad Piggies (si in general, toate jocurile de la Rovio),
Dumb Ways To Die,
Fruit Ninja,
Head Soccer,
Fifa 14,
Slice it!
Slido,
Fruit Ninja,
Smash Hit,
Frisbee Forever,
2048,
Logo Quiz,
Plants vs. Zombies 2,
Make it Rain: Love Of Money.

2. Ai nevoie de Wi-Fi sau internet, pentru a descarca aplicatiile.

| Blamely a răspuns:

Poți căuta pe mobogenie, pe care îl poți de asemenea găsi pe google play. În plus au și o aplicație pentru p.c pentru accesibilitate.
Nu ai nevoie de wi-fi, însă ai nevoie de internet (fie el wi-fi sau 3G).

| vladv26 a răspuns:

Salut, www.apkapps.com e un site ff bun de jocuri android,

| mynameismada explică (pentru Λησηумσцѕ):

Merci mult, dar am nevoie de wi-fi pentru a le primi pe telefon?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru mynameismada):

Daca nu ai net predefinit, adica MB pentru internet, atunci va trebui sa te conectezi la o retea wireless pentru ati putea procura joculetele.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru miTzuliK93):

A-ti *

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru mynameismada):

Depinde de joc acum nu stiu. Si daca ti-ar trebui Wi-fi trebuie sa te conectezi la o retea Wireless pentru a descarca jocurilewinking

| Nicu47 a răspuns:

Salut http://mob-core.com/ro/

Nu ai nevoie neaparat de Wi-fi la jocuri doar daca jocul care te joci este multiplayer sau cere o conecsiune la net

| Nicu47 a răspuns:

O conexiune la net(scuze de greseala)