| TechnoCocktail a întrebat:

Salut, imi explica si mie cineva cum e treaba cu cartela frog? Am iteles ca se desfinteaza si apare MTV comunity? Insa intrebarea mea este daca eu sunt pe frog acum si vreau sa imi reincarc cartela cu 5 euro sa activez extraoptiunea Frog Enjoy este vreo problema? Sau sunt obligat sa migrez la MTV comunity si daca da, este gratis?

1 răspuns:
| TheEyes a răspuns:

Salut.
Activeazati ce extraoptiune vrei ca nu conteaza.Si ca daca e gratis, nu stiu.
Salut.