| Crissiks12 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mia cineva daca cei de la Allview mai fac upgradeuri la Android 5.1 la modelul V2 Viper i4G?
Dau funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anonimg a răspuns:

Te duci pe site-ul https://www.allview.ro/v2-viper-i4g.html
In josul acelei pagini dai clic pe "Click aici pentru o solicitare online" acolo unde scrie "Suport tehnnic".
In pagina care se va deschide dai clic pe "Open a New Ticket".
Apoi la "Help Topic:" selectezi -> Suport.
Apoi completezi mai departe datele tale care sunt obligatorii acolo unde este steluta rosie.

Sau daca iti este mai usor le scrii un email la adresa: suport@allview.ro
Sau si mai usor ii poti suna la nr: 0268 336 663 Este nr de Telekom fix din Bucuresti.