| Popafilip a întrebat:

Îmi puteți spune/recomanda un program /siteu/aparat pentru decodat telefoane.
În special sa decodez telefoane gen Samsung, Huawei, Apple modele de la 2014 în sus.
Ce îmi recomandați aștept păreri.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cererea ta este ILEGALA!
Nu este legal sa soliciti ustensile, linkuri, site-uri ori aplicatii cu care sa spargi programe, telefoane, case samd.

| Protegent a răspuns:

Decodarea nu este gratuita si tot timpul va trebui sa platesti pentru ea. La service-uri se folosesc programe speciale pentru a decoda telefonul, de care nimeni nu cred ca stie.

In concluzie, platesti pentru decodare si totodata nu vei gasi programe de decodare sau chiar daca vei gasi, sunt majoritatea fake-uri.