| ExemaDeIubiire a întrebat:

Imi puteti spune care marca de telefoane este mai buna. Apple sau Samsung? Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Ex7R3aM47 a răspuns:

Bine inteles ca Apple.Dar cei de la Apple merg pe sistemul iOS, iar acesta nu are la fel de multe aplicatii ca si Android. Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Samsung...Apple e doar pentru cei ce nu au ce face cu banii

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Normal ca Apple. Nu doar la calculatoare (potenta, design, etc), ci si la tablete, si smartphonuri. Cand era iPhone 3g, smartphonurile Samsung nici nu existau.Gandestete ca au iTunes Store, unde toate vedetele isi posteaza albumele, etc, iar Samsung ruleaza Android, utilizeaza Android Market, care desigur, nu are asa multa varietate de aplicatii. Iti poti da seama ce marca este mai buna uitandute in magazine ce accesorii se fabrica mai mult: Apple sau Samsung?winking

Răspuns utilizator avertizat
| BMTHMada a răspuns:

Apple.

| xBest a răspuns:

Eu vad ca toti sunt fani Apple asa ca uite si o parere al unui fan android. Rrecomand Samsung pentru sistemul de operare care are ff multe aplicatii jocuri etc. Acum mie nu-mi place IOS datorita faptului ca nu are ca la android symbian etc. Un ecran de pornire si intra direct in meniu asa ca nu prea poti sal personalizezi. Apple a ajuns la 1gb ram doar la ultimul model adica la iPhone5 pana acum au avut doar 512 mb pe cand Samsung are 1gb si chiar 2 pe galaxi note2 de multi ani fata de Apple. Si daca vrei un telefon mai rezistet mai durabil recomand Apple dar daca vrei un telefon performant inteligent recomand Samsung un ex bun ar fi galaxy s3 sau galaxy note2

| faby1 a răspuns:

Salut. Daca vrei pentru jocuri si aplicatii iti iei Samsung cu android. Daca vrei pentru socializare, jocuri is aplicatii iti iei un Apple. Acum dupa preferinta.