| SharkAndreY a întrebat:

Salut, imi puteti spune, unde pot gasi huse pentru Nokia Lumia 920, online, gen https://www.google.ro/......ps?/search Dar nu din silicon, ci din plastic, mai tare, cred ca stiti despre ce vorbesc.

Pe Google nu gasesc, Funda!

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Cauta pe amazon.uk sau ebay.uk.Eu zic sa-ti iei din silicon pentru ca protejeaza telefonul mai bine. Cele din plastic, cand ai scapat telefonul s-a spart, cea din silicon absoarbe socurile si telefonul nu pateste nimic

| SharkAndreY explică (pentru hp8510p):

Si pot comanda in tara, de pe.uk?

| hp8510p a răspuns (pentru SharkAndreY):

Da.Ti le-am dat pe astea cu "uk" pentru ca Anglia este un U.E si costul transportului este mic

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_pg_1? rh=i%3Aaps%2Ck%3Anokia+lumia+920+case&keywords=Nokia+lumia+920+case&ie=UTF8&qid=1379530751