| CristiB93 a întrebat:

La ce retea sa-mi fac abonament penttru telefon? As avea nevoie de mult internet si viteza buna, ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

DIGI Mobile, Optim nelimitat: http://p.pw/bajAcg Ieftin, nelimitat si bun.

| Hexcore a răspuns:

Rcs rds sau Vodafone

| Vanesa0209 a răspuns:

Eu îți recomand Digi Mobile. Și eu sunt pe el și am 3 telefoane de la el 2 telefoane Samsung Galaxy S5 și un ALLWIEV A6 Radu și unAllwiev A5Readysi un telefon fix și Petru un abonament plătesc 15 lei pe lună. funda?

| Vanesa0209 a răspuns:

Eu îți recomand Digi Mobile. Eu am 5 telefoane de la el 2Sumsung GalaxyJ5, un ALLWIEV A6 Easy, un ALLWIEV A6 Radu di un telefon fix. funda

| star100 a răspuns:

Mult internet la un pret foarte bun si cu viteza rezonabila gasesti la Digi. Eu am Vodafone, dar mi se pare ca sunt cam mari tarifele pentru ce servicii mi se ofera. In schimb am acoperire chiar si la munte sau in zone izolate. Depinde si de nevoile tale.

Sper ca te-am lamurit. laughing