| Eu_Comistu_1992 a întrebat:

Salut la toata lumea, am un s3 mini si in ultima vreme de exemplu am 79 % din baterie dar daca il solicit cumva vorbind la telefon sau daca ma joc ceva se restarteaza.SI cand il deschid bateria mai are 15% din energie.Aaa si am uitat sa mentionez ca bateria este indoita astfel nu stiu de ce are un joc : adica cand vreau sa o bag nu intra perfect, ramane oleaca ridicata in sus, de aici si problema mentionata mai sus. Acum ce vreau sa stiu este urmatorul lucru: stiu ca bateria e de vina, asa ca vreau sa stiu de unde pot lua baterii originale sau altele numai sa nu imi mai faca chestia asta, si de unde le pot cumpara, daca merg la germanos, oare gasesc si cat costa, multumesc anticipat, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| alin334 a răspuns:

Încearcă si tu okazii, au conturi magazinele de gsm si poti cumpara chiar si cu garanție, nu cunosc prețul dar poti arunca o privire