| Eu_Comistu_1992 a întrebat:

Salut la toata lumea, am un Samsung galaxy s3 mini si in ultima vreme de exemplu am 79 % din baterie dar daca il solicit cumva vorbind la telefon sau daca ma joc ceva se restarteaza.Si cand il deschid bateria mai are 15% din energie. Si am uitat sa mentionez ca bateria este indoita astfel nu stiu de ce are un joc : adica cand vreau sa o bag nu intra perfect, ramane oleaca ridicata in sus, de aici si problema mentionata mai sus. Si inca un lucru, fratele meu are acelasi tip de telefon si sta toata ziua pe el si nu pateste ca mine, deci nu poti sa zici ca e din cauza softului,am si bagat bateria lui la mine si a intrat perfect, nu cum a intrat la mine, deci bateria e de vina.Acum ce vreau sa stiu este urmatorul lucru: stiu ca bateria e de vina, asa ca vreau sa stiu de unde pot lua baterie originala sau altele numai sa nu imi mai faca chestia asta, si de unde le pot cumpara, daca merg la germanos, oare gasesc, si cat costa, multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

O bateria originala de S3 costa in jur de 80ron.Du-te la sediul Samsung RO de la Politehnica si o vei gasi.