| Bogdan200 a întrebat:

Salut la Toti.Am si eu nevoie de un cod pentru mariea volumului la un telefon marca Samsung Galaxy Mini GT-S55701.Cine ma poate ajuta dau funda.

1 răspuns:
| angelicsin a răspuns:

Nu exista asa ceva

incearca sa upgradezi la 2.3 de la 2.2 daca inca rulezi Froyo. poti incerca o aplicatie de audio boost (cauta pe google play) dar nu cred ca o sa ajute la nimica pentru ca deterioreaza calitatea sunetului sau poate chiar provoca daune daca difuzorul nu-i duce.