| FastAndLudicrous7 a întrebat:

Salut lume! Sunt in cautarea unui telefon deoarece vreau sa-l schimb pe cel de acum (am un s4 mini). As vrea un telefon care sa aiba o autonomie maricica a baterie (sa ma duca o zi la folosire intensa - s4 mini ma tine maxim jumatate) si o camera buna, dar sa-l si pot lua la un pret ok in regim de mana a2a. Imi permit cam toate telefonele din 2014 insa nu stii care ar fi cel mai bun. Eu as merge pe Sony xperia z3 compact dar astept sugestii. Merci

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am un HTC Desire.Nu este el prea performant dar la 300 de lei cat am dat pe el de la Orange (la abonament). sunt foarte multumit in privinta bateriei.L-am incarcat duminica la 100 % si acum are 45 %.Si am stat binisor pe net cu wi-fi in acest timp.

| Pool77 a răspuns:

Lasa Allviewurile.
CELE MAI DE CACAT TELEFOANE DE PE PIATA ACTUALA.
Daca vrei Sony, lasa compact nu merita. Ia-ti mai bine Sony Z3 normal.

| Nelu62 a răspuns:

Http://allview.ro/produse/telefoane/gama-energy.html?dir=asc&order=price
Mai poti cauta telefoane ALLVIEW gama Energy la mana a doua. Au acumulatori incepand de la 4000 mAh la 6000 mAh.

| FastAndLudicrous7 explică:

Eu as vrea ceva mai bun la nivel de HTC one m8, Sony z2, z3, Samsung s5, poate niste variante de la one plus one, Huawei. Adica vreau ceva cat de cat de top