| dimciu a întrebat:

M-a scos de pe aplicatia whatsapp si cand sa intru iar imi spunea sa imi pun numarul de telefon. Am crezut ca trebuie sa ma integistrez din nou. Mi-am pus numarul de telefon si am apasat OK. Dupa cateva momente mi-a aparut un mesaj in care spunea: "Numărul dvs. de telefon +407420... nu mai are voie sa utilizeze serviciul nostru.". Cred ca cineva ma raportat pentru ca i-am trimis mai multe mesaje si cred ca am luat un fel de ban. Daca cineva stie raspunsul si stie cum sa pot avea acces din nou la whatsapp, va rog frumos sa imi spuneti.

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Cel mai probabil nu mai poti folosi nr respectiv pentru o perioada de timp, vezi TOS pe situl aplicatiei, incearca sa trimiti un e-mail..desi slabe sanse sa iti raspunda

| JordanMichael a răspuns:

Nu exista ban... WhatsApp is free to download and try for the first year. After which, you have the option of subscribing to an additional year of service for $0.99 USD.