| Junior1234 a întrebat:

Salut.Ma joc Hill Clim Racing si eu nu hatile astea Forest si Arctic Cave.Cine stie cum sa imi pun noile mape.

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Intrii in Google Play, apesi pe optiuni, dai la my apps sau aplicatiile mele ( depinde in ce limba ai tu telefonul/tableta) si ai sa vezi acolo aplicatiile pe care le ai in telefon/tableta si le dai update la toate, asa trebuie ( cica) sa le ai updatate la timp. big grin

| Vali0n a răspuns:

Du-te La Magazin Play Dau Play Store In Engleza cauta jocul si acolo in partea dreapta sau stanga o sa ai Actualizare sau update depinde daca ai play store in romana sau eng

| 5IrOK a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii faci update.du-te in store scrie hill climb racing si actualizeaza-l

| hahalera2323 a răspuns:

Iei iar jocul de pe magazine play si o sa il ai cu hartile noi