| gCriminala123 a întrebat:

Mai baieti asa am iphone-ul 7 spart : http://imgur.com/vYVvvgL si nu stiu daca e geamul sau displayul ca daca ar geamul as da mai putin sa-l in schimb daca e displayul dau 9 mil. Si daca e geamul ar trebui sa meargă tuch-ul acolo in spartura gen, nu? FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti merge touch-ul in zona unde este sparte, se schimba doar geamul telefonului si scapi ieftin. Daca nu merge inseamna ca trebuie sa il iei cu totul (ansamblu diplay + digitizer).

| UnAnonim9999 a răspuns:

Ar trebui să mergi cu telefonul la un magazin GSM să-ţi spună mai mult pentru că din poză nu îţi prea poţi da seama. O zi bună!