| Bogdan19NN a întrebat:

Mai demult mi-am cumparat o pereche de casti skullcandy smokin buds 2, iar azi, din pacate jack-ul s-a dus... Intrebarea mea este, eu fiind o persoana care accepta orice challange si gaseste placere in a repara lucruri, o provocare ca eu sa le repar doar ca nu reusesc sa gasesc un jack TRRS, 3.5mm, doar jack-ul pentru a-l inlocui pe cel vechi. Dupa ce am urnarit unele clipuri pe yt am vazut ca cei care inlocuiesc folosesc unele de genul: https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01EI2TC9U/ref=mp_s_a_1_1 6? ie=UTF8&qid=1497359659&sr=8-16&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_ QL65&keywords=jack+replacement&dpPl=1&dpID=31CpX4pOg2L&r ef=plSrch insa in Romania nu am gasit pe nici un site. Daca stie cineva si doreste sa impartaseasca informatia ii multumesc din inima. O zi placuta va doresc!

1 răspuns:
| Xentra a răspuns:

Nu ai ce face cu acea mufa deoarece : 1) este metal adica greu ceea ce te va incomoda ( crede-ma ) 2) trebuie sa te gandesti ca mufa jack e facuta sa se strice mai devreme sau mai tarziu 3) mufa nu o poti schimba daca nu ai cateva scule