| timeOUT a întrebat:

Salut membri si utilizatori TPU,
1)as dari in primul rand sa imi spuneti parerea voastra despre Nokia lumia 830 (as prefera sa accentuati pe partea de lucruri negative, asta doar daca detineti telefonul).As dori sa il achizitionez la un abonament. Momentan am un abonament actic la telekom care expira in februarie.
2)In al doilea rand as dori sa imi spuneti daca telefonul va aparea si in magazinele reprezentante telekom si Orange, intrucat eu nu l-am gasit decat la Vodafone.
3)Iar in a treia "intrebare"as dori sa imi "povestiti" despre pret, intrucat telefonul este relativ nou oct. 2014 pretul lui a scazut totusi (in medie cu 200 ron), credeti ca se va produce vreo schimbare de pret pana in februarie-martie?

1 răspuns:
| gamerulXDaa a răspuns:

Am avut si eu Nokia lumia 830 dar l-am schimbat pentru ca meniul lui era nasol dar benefici el sunt camera memoria interna de 8gb procesorul bun la jocuri