| Cutean_Anisia_1975 a întrebat:

Salut membri TPU! :*
am indtalat un joc Talking Angela si am vazut la commuri pe magazin play ca se spune ca are o camera in ochi si un haker acolo e adevarat?
daca da, si restul jocurilor cu talking, de exemplu talking ginger sau tom?
va rog ziceti-mi
funda happy big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti copil de crezi toate prostiile. Unii se tin de mistouri.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu este adevărat! Te poți juca, nimeni nu te vede.

| cristianlogan25 a răspuns:

Da talking angela are camere de filmat in ochii si mai are si talking ginger 1 si talking ginger 2 are camere de filmat in ochii
Sa fii simcer prima zi cand am auzit am ramas socat