| Kampion a întrebat:

Salut, am o intrebare cam creppy, stiti aplicatia Talking Angela, ei bine, e foarte creppy, iti da niste raspunsuri grele de imaginat, si daca dai zoom la ochi vezi o camera de zii in ochi ei, e adevarat ca aplicatia e doar un keylogger sau infectata de hackeri?

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pai descarca-l sa vezi, pe cel oficial, nu de la dezvoltatori de neincredere...
Toate cele bune

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Am auzit si eu chestii de acestea. Sunt confuza deoarece unii zic ca e safe, altii zic ca te fura sau ca are virusi/hackeri. Nu stiu ce sa mai cred...insa iti recomand sa nu o mai instalezi deoarece nu se stie:/