| swty89 a întrebat:

merita telefonul goclever quantum 400 dual sim? pretul e de 400 de lei.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

350lei

http://www.cel.ro/......concept-l/

Deci are - display IPS de 4 inch cu rezoluție 480×800 pixeli;

- procesor Broadcom BCM23550 de tip quad-core pe ARM Cortex-A7, Broadcom VideoCore IV GPU, 512 MB RAM de tip DDR2, 4 GB spațiu de stocare și slot pentru microSD de până la 32 GB;

- Android 4.2 Jelly Bean;

- 3G, Wi-Fi b/g/n, bluetooth, microUSB, jack de 3.5 mm, A-GPS, radio FM;

- 2 Megapixeli și cameră frontală de 0.3 Megapixeli;

- baterie de 1600 mAh, 112 gr. și 11.2 mm grosime.

dar la pretul asta nu poti cere mai mult.

| swty89 explică (pentru stlucian):

Si cum se vede camera frontala de 0.3 megapixeli?

4 răspunsuri:
| swty89 explică:

P.S camera frontala cum e de 0.3 Megapixeli

| stlucian a răspuns (pentru swty89):

E VGA deci (0.3 MP) slaba dar cum am spus la pretul asta...nici camera spate nu e foarte/super.