| Paul260 a întrebat:

Salut mi-am cumparat de 4 zile Samsung galaxy s2 si nu mai merge camera.de pornit porneste camera da se vede de parca ar fi spart displayu da numa la camere in rest toate merg ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| StefanTalica a răspuns:

Du-te si repara-l in grantie ca nu e costa nimic... daca l-ai luat la second hand nu ai ce face trebuie sa-l repari in bani... funta? pekqdpppe

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Chiar daca afli ce are, nu ai ce sa ii faci, trebuie sa il duci sa ti-l repare in garantie.