| andrei8072 a întrebat:

Am cumparat un Samsung Galaxy S3 acum cateva zile iar cand dau pe magazin play nu se porneste,in rest imi merge sa intru pe net.
Si cateodata imi apare ca nu sunt conectat la date mobile sau Wi-fi, desi sunt.
Stiti care ar putea fi problemele?

1 răspuns:
| Vlach a răspuns:

Posibil sa fie o teapa, am patit si eu cu un telefon primit cadou, zicea ca are camera de nu stiu cati megapixeli si facea pozele ca in ceata, nu puteai salva in el mai mult de 5 numere de telefon si nici nu avea wi-fi