| zorensen a întrebat:

Mi-am cumparat un iphone 4s si nu stiu sigur daca e original!
are IOS de 5.1.1,bluetoth si wifi functioneaza, dar intrebarea mea este de ce are loc pentru slot card?
din cate stiu cel original nu are loc pentru slot card.

Răspuns Câştigător
| stonecoldtpu a răspuns:

Asculta,toate mobilele au Imei cod, cauta imei cod in optiuni, principale(sau de baza), despre telefon si pune imei codul pe siteul acesta http://iphoneimei.info/ daca e in regula si scrie despre telefon inseamna ca e original.*Uita-te daca ai scris tot corect!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Telefoanele originala nu au loc pentru slot card... probabil e o replica foarte buna. poti downloada din app store?

| Martina5 a răspuns:

Nu are că și eu am deci cred că nu e original

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Lollll e fake 100% laughing))) nu am vazut iPhone cu slot pentru carduri laughing)