| SkenWell a întrebat:

Mi-am cumparat un Iphone 7 si nu stiu cum sa transfer date de pe pc pe el,cand dau sa selectez sa le trag pe telefon nu ma lasa sa le pun, n-am mai avut niciodata iphone si nu stiu de ce.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii in contul iCloud, copiezi "in nori" pozele, dupa care le poti accesa de pe telefon.
Copiere directa poti face daca instalezi iTunes pe calculator, te conectezi prin cablu de date la telefon si faci copierea prin iTunes.

| gelu1970 a răspuns:

Instalează ITunes în pc.