| Ghigea29 a întrebat:

Salut, mi-am luat un sm a7 2018 si mi-a venit in alta cutie fata de cum am vazut eu pe net si am cautat si sunt 2 tipuri de cutii, de ce sunt doua tipuri de cutii?

Răspuns Câştigător
| DanielDanny a răspuns:

Samsung Galaxy A7 2018? Poate pentru ca unu e dual SIM. Sau poate difera can difera capacitated de stocare unu e cu 64, 128 Gb etc. Poate unu din ele e versiunea pro! Cat de diferita e? Are scrisul asezat diferit? Producatorul face cutii diferite pentru tari diferite, poate vanzatorul le-a comandat de exemplu din UK si a folosit o poza cu cutia din America!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt este 1 singura cutie, cu 2 fete diferite.
Intr-o poza apare 1 fata, in cealalta apare cealata fateta.