| AndyDanger a întrebat:

Salut! Mi-am schimbat recent telefonul si cand intru pe tiktok pe fy meu imi apar doar videoclipuri in romana si nu inteleg de ce. Inainte imi apareau si in engleza si in romana. Am intrat cu acelasi cont pe alt telefon si imi arata fy meu dinainte, doar pe acest telefon nou am fy in romana. Am intrat si in setari si am pus la preferinte sa fie clipuri in engleza. Stiti care este cauza? Multumesc anticipat si dau funda. (s22 e telefonul)

2 răspunsuri:
| Motherlode a răspuns:

O sa iti apara si in engleza. Dureaza putin pana se reconfigurează preferințele. Poti sa cauti si sa te uiti la unele in engleza ca sa se configureze mai rapid.

| DenisaDeny2008 a răspuns:

Durează o perioada până tik tok vede preferințele tale de videoclipuri