| regelesexului69 a întrebat:

Salut, mi-am uitat contul Orange iar cand am dat "am uitat parola" mi-a cerut numarul de telefon sau emailul cu care a fost creat contul, am bagat numarul de tel si imi spune " cont inactiv ". Ce pot sa fac? Multumesc anticipat, dau funda.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a verifica si noi ce s-a intamplat, te asteptam cu numarul de telefon, in privat.
O zi buna,
Orange helper

| Dianakun a răspuns:

Probabil ti-a expirat cartela. Ai putea sa-ti cumperi una noua, si sa-ti pastrezi numarul.

| Dianakun a răspuns:

Probabil ti-a expirat cartela. Poti sa iti achizitionezi una noua de la un magazin digi sau Orange.