| DariusRose17 a întrebat:

Vă rog să mă ajutați, am un telefon Redmi Note 9T 2021 și atunci când setez imaginea de fundal dorită, după 5-8 minute se schimbă automat! Cum pot face să nu se mai schimbe?

5 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Vezi in setari. Dezactiveaza schimbarea aleatorie.

| DariusRose17 explică (pentru NunuNini):

Am stat aproape o jumătate de oră să caut dar nu-mi găsesc opțiunea asta

| NunuNini a răspuns (pentru DariusRose17):

Nu cunosc modelul. Dar trebuie sa fie acolo unde schimbi fundalul.

| DariusRose17 explică (pentru DariusRose17):

Este model nou, anul 2021

| Răzvi42 a răspuns:

In setari, la afisaj, imagine de fundal, trebuie sa ai o optiune acolo care e bifata ca sa se schimbe singura imaginea dupa un anumit timp.