| Darius0007 a întrebat:

Pe 25 iunie imi expira abonamentul Vodafone. Eu am abonament smart. Mi-as dori un Huawei G7, dar oferta este la abonament red.Ca sa iau telefonul la pretul dorit trebuie iau doar abonament red? Si ce ma intereseaza, pot sa prelungesc abonamentul Vodafone trecand de pe smart pe red luand telefonul la oferta aceea, sau telefonul va costa mai mult?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de valoarea abonamentului, NU de faptul că este Smart sau Red!
Şi, depinde la ce preţ vrei tu să-l iei...

Spre exemplu, cu abonament RED 25 pentru 2 ani, telefonul costă 49, 00€ - vezi linkul :
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/huawei-ascend-g7
Iar cu abonament SMART 15 pentru 2 ani, telefonul costă 164, 00€...

Toate cele bune.