| andreiiiii1998 a întrebat:

Salut, pe Nokia Lumia 520 merg jocuri (temple run, pou, etc.) care sunt pentru android?
funda happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IN NICI UN CAZ. Aplicatiile Android merg doar pe telefoane cu sistemul Android. Se pot pune jocuri si pe Lumia, dar sunt mai putine. Dar temple run merge.

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Da,merg la sigur

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Nu poti juca jocurile care sunt pe android pe telefonul tau... Dar a aparut si pentru telefonul tau Temple run 2 si Subway surfers si in loc de pou poti juca mou ( e putin asemanator ca pou ).