| ThinkDifferent a întrebat:

Pentru cei care folosesc Snapchat, pot sa trimit celor cu care am zile tuturor deodata fara sa ii mai aleg din lista ca e plictisitor cand se strang mai multi

1 răspuns:
| AnielAn a răspuns:

Nu cred ca poti dar poti face alt ceva : Pe toti cei cu care ai zile sau vrei sa faci zile pune o litera in fata numelui ( eu folosesc "x" e o litera cu care nu prea incepe un nume sau o alta litera gen z sau nu stiu o litera) si asa cauti la litera respectiva si ii ai pe toti intr-o parte nu ii cauti in alte parti, la toti deodata nu cred ca poti, pe viitor probabil se va actualiza snapchat-ul si vei putea.