| dighro a întrebat:

Pentru cei ce au LG G3: Cat va tine bateria si ce regim de utilizare aveti? Eu mi-am luat un LG G3 ieri am facut toate update-urile posibile (pana la android marshmallow 6.0) si am observat ceva ciudat! Timp de 6 ore in standby cu wifi pornit a consumat 1%, ceea ce mi se pare super ok, dar problema apare cand il folosesc, se consuma prea repede, doar stand pe facebook, magazin play, whatsapp etc! Este ok? Poate sa fie cumva ceva de inceput dat fiind ca este nou? Adica ma gandesc sa nu cumva sa aiba nevoie de cate cicluri de incarcare pana se stabilizeaza? Astept raspunsuri complexe, cu date exacte! Multumesc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este de la baterie. Daca este slaba din fabricatie poti sa te dai si peste cap si tot nu ai ce face.