| Anonimus1110 a întrebat:

De ce telefoanele cu android,adica telefoanele inteligente consuma asa de repede bateria cat si mb, adica traficul de date?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Consuma mai multa baterie deoarece fata de unele,, ne-smartphone'' au procesorul care necesita energie mai mare, iar sistemul de operare la fel. Mb consuma deoarece paginile se deschid in alt format, iar telefonul le modifica in asa fel incat sa fie de marimea ecranului tau. Nu stiu daca m-am exprimat prea bine, dar intelegi tu despre ce e vorba :v

8 răspunsuri:
| VladutAnghel a răspuns:

Depinde acuma de exemplu bateria little polimere este foarte buna iat little ion e proasta

| Anonimus1110 explică:

Stiai ca mata e acum pe vorianta?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Anonimus1110):

Dar tu stiai ca "mama ta" are cratima?

| Anonimus1110 explică:

Dt drk

| Anonimus1110 explică:

Mata*

| Anonimus1110 explică:

Prostii copii

| Anonimus1110 explică:

Cacacaca27 de ce esti atat de prost?

| Andrei_Radu_Lazar_1998 a răspuns:

Ele consuma mult mai mult din cauza ecranului mare, eu am iphone si mi se descarca repede dar luminiozitatea mai mica te va ajuta, si cand il ai la incarcat nu te juca pe el!