| snd9999 a întrebat:

Salut,poti sa privesti ilme ori seriale pe galaxy mini? Daca da, atunci cum? dau funda.

7 răspunsuri:
| AlexRizi a răspuns:

Salut! Telefonul nu este destul de performant pentru filme online! Am un s3, scolo merge, doar pe Samsung galaxy s1, 2,3, 4, duos se pot vedea flme online. Conteaza rezolutia ecranului!

| snd9999 explică (pentru AlexRizi):

Salut,eu nu doresc sa privesc filme online, doresc sa scot filme de pe pc si sa le pun pe telefon))

| AlexRizi a răspuns (pentru snd9999):

Nu merge happy

| snd9999 explică (pentru AlexRizi):

De ce?sad

| AlexRizi a răspuns (pentru snd9999):

Pe telfon nu ai windows, un film se poate incarca doar pe un windows phonwwinking

| snd9999 explică (pentru AlexRizi):

Rau;(
mersi,dar o sa incerc totusi cand o sa il primes happy

| AlexRizi a răspuns (pentru snd9999):

Npc Funda? happy