| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, prieteni! A primi cineva Update La 7.0 pe Samsung A5 2016?

4 răspunsuri:
| GoldenBoy17 explică:

Mai astept o luna, maxim doua. Daca tot nu primesc Update-ul prin OTA, ma duc la service sa-mi intaleze ei Android 7.0

| endizaw a răspuns:

O-sa se updateze dupa cateva saptamani, nu la toti se updateaza, mai ales in Romania

| GoldenBoy17 explică (pentru endizaw):

Suntem in 29 iunie 2017, stii vreun detaliu cand se lanseaza update la A5 in Romania? Telefonul meu a fost laut de la telekom. Ms

| endizaw a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Poti sa te duci la Telekom si sa iti spuna detalii despre 7.0.
Telefonul meu a fost updatat fix cand eram in aeroport in Anglia. In Romania poate vine mai tarziu.
Daca nu ai rabdare cauta pe Internet tutoriale despre cum sa iti updatezi Android ul la 7.0.