| Teodor_Cristea_1981 a întrebat:

Salut prieteni! Am nevoie de un sfat! Am un Samsung Activ S i8750 cu Windows phone si as dori sa il resoftez si nu stiu cum sa procedez! Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| darkone1990 a răspuns:

La început verificați bateria dacă este încărcată.
În continuare vă rugăm să opriți telefonul.
Apoi, apăsați și țineți apăsat împreună Volum Jos + Butonul de alimentare.
Dupa ce telefonul dvs. vibrează, apoi eliberați numai butonul de alimentare.
Eliberați restul de butoane holded, atunci când vedeți pe ecran "!".
Acum apăsați următoarele butoane: volum -> volum -> Butonul de pornire -> Volum Jos.
Stai o clipă, pentru că acum va începe procesul de resetare a hard.