| 20156 a întrebat:

Salut prieteni am Nokia Lumia 620 eu sint din Moldova si jocurile mi le-am mutat pe SD card si apoi am intrat in Magazin si am dat sa le instalez dar imi scria ca trebuie sa configurez Familia Mea de pe windows phone am cont Microsoft si acolo imi scrie ca nu e disponibil in tara mea adica Republica Moldova(nici nu stiu ce sa fac am incercat cu Zune si nimic ajutor va rog

2 răspunsuri:
| manablitz a răspuns:

Sau mai simplu iti modifici data de nastere ca sa ai peste 18 ani. Asa am facut euhee hee
Bafta!

| Dudu_Paul_1998 a răspuns:

Pai ca sa faci configuratia FAMILIA MEA ai putea sa mai creezi inca un cont ca fiind "parintele" tau.Intri pe cont si dai la familia mea si apoi adauga membrii si acolo iti scrii primul tau cont de Microsoft si apoi gatawinking