| AliLina2 a întrebat:

Salut prieteni, am un Allview A5 Smiley si cand scriu ceva imi vibreaza tastatura.ce pot face sa nu mai vibreze?

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Intri la setari, la profiluri audio, intri la modificari [apare in dreptul profilului selectat] si jos apare vibrare la atingere [debifeaza]

| AliLina2 explică:

Va multumesc de ajutor!

| bbogdann a răspuns:

Intra in Meniu ->Setari -> Limba si metoda de intrare -> Tastatura Android (Aosp)-acolo in dreapta cu semnul de la setari -> si debifeaza vibrare la apasarea tastei

| Pirvu_Mary_1989 a răspuns:

Este o chestie ca o steluta cand se deschide tastatura
da pe ea si vezi ca poti sa editezi tipul de scriere

| Pirvu_Mary_1989 a răspuns:

Este o chestie ca o steluta
cand se deschide tastatura
da pe ea si vezi ca poti sa editezi tipul de scriere

| Neymar_Jr._Ronaldo_1998 a răspuns:

Intra pe satari si dai acilo unde scrie tsdtaura