| alexgalatzi a întrebat:

Salut,prieteni! Ce telefon alegeti?(si in calitatea performantelor dar si a pretului). Lg Optimus G, Samsung Galaxy Note sau HTC One?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ce fel de note? 1, 2? Daca este vorba de note 2 pe el l-as alege fara sa stau pe ganduri

| Danişor a răspuns:

Depinde ce te intereseaza mai mult la telefon. cranul (negru sa fie "profund", culorile mai naturale sau suprasaturate, camera, audio, etc)Din punct de vedere al caracteristicilor si pentru faptul ca este un telefon mai nou, LG, desi nu l-am tinut niciodata in mana si deci, nu l-am vazut.
Aspectul este foarte important pentru mine.
Din punct de vedere al dimensiunilor, daca ma iau dupa gsm arena, nu sunt diferente atat de mari intre ele.
Daca ar fi sa aleg eu intre ele, as alege Note, pentru stylus, specificatiile fiind mai bune la LG, asa cum spuneam deja mai sus.

| Soryn2244 a răspuns:

HTC One este bestial sau Iphone 5s este premium happy