| Goșoiu_Robert_2000 a întrebat:

Salut prieteni, doresc sa stiu ce parere aveti despre noul e-boda rainbow v45.Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
| AdrianL a răspuns:

Un prieten si-a achizitionat acest telefon recent si din ce am vazut eu la el nu m-a prea multumit.Are Doar 512 Mb rami si android 4.2 deci, la capitolul multitasking se descurca rau.
Nu o sa te prea poti juca jocuri "mari" adica grafica buna.
Camera e de 5 MegaPixeli, nu e ea cine stie ce dar e suficient pentru un utilizator de zi cu zi fara prea multe pretentii.
Ecran IPS cu o rezolutie de 480x854 ofera culori vi si luminozitate corecta din orice unghi te uiti.
Avand in vedere marca, optimizarea aplicatilor nu e asa buna.
Pentru un telefon small-entry level e bunicel avand in vedere pretul.