| stefy57 a întrebat:

Salut prieteni,
Recomandați-mi vă rog, din experiența voastră, un amplificator de semnal wi-fi pentru. un apartament de 4 camere, la un buget mediu.Desigur, veți spune că piața este foarte generoasă în oferte, dar și recenziile sunt la fel.
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sincer, iei un router la mana a doua, de exemplu Asus si pui DD-WRT pe el.

| gabicoo a răspuns:

Îți poți lua un router nou și mai bun. Sau poți poziționa routerul actual în camera din mijoc sau undeva pe hol ca să ai acoperire în tot apartamentul.
Pentru unul nou recomand, în funcție de bugetul alocat pentru treaba asta, TP Link, sau ASUS.

| carevaescu a răspuns:

Nu ti trebuie pentru o locuință asa mica. Pune routerul wifi undeva central.