| RoxanaGhost a întrebat:

Salut.Prietenul meu a avut un Samsung J5 2016 si la nervi la trantit cam rau.Telefonul are displayul praf si e un pic indoit iar ecranul nu mai merge.Telefonul se incarca,se deschide, vibreaza cand se deschide iar la un interval de jumatate de ora se deschide Muzica Play.Am fost la un baiat la magazin sa intreb daca poate sa schimbe displayul si mi-a zis ca nu se poate pentru ca e indoit.Pe telefon sunt niste contacte pe care as vrea sa le salvez pe altceva.As putea sa-l conectez la calculator sa salvez ce e pe el? Sau se mai poate face ceva cu el?

1 răspuns:
| Damon217 a răspuns:

Salut! Daca tu spui ca telefonul se incarca normal ca il poti conecta la calculator si sa savezi tot ce este pe el. Sper ca te-am ajutat. Funda?