| Maddutzakiss a întrebat:

Buna detin un Nokia c3 si este codat pe Orange vreau sa-l decodez dar nu la service ca sunt preturile asa de mari asa ca va rog pe voi sa imi spuneti o madalitate de al decodata printr-un cod ceva sau daca decodati voi ne intalnim si bine inteles imi faceti si un pret sau va dau detaliile telefonului cum este mai bine astept raspuns urgent funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu acest program http://tisport.blogspot.ro/2010/10/program-de-decodat-telefoane.html

| Senzaționalul a răspuns:

E scump la service? Serios?
La mine in oras e 20-30 lei.

| Maddutzakiss explică (pentru Senzaționalul):

In ce oras stai?

| Senzaționalul a răspuns (pentru Maddutzakiss):

Buzau.

| Maddutzakiss explică (pentru Senzaționalul):

Aaa pai eu stau in Ploiesti si la noi pretul minim este 60 de lei

| SskorpyonN a răspuns:

Du-te la service nu cred ca se poate asa ceva.

| Maddutzakiss explică:

Daca stiti vre un service mai ieftin in Ploiesti recomandatimi si mie unul eu am gasit numai cu preturi mari cel mai mic era 60 de lei