| VLaDuTz02 a întrebat:

Salut, recent am gasit o problema la telefonul meu(Samsung Galaxy A9 2018). Uneori cand il deblochez ecranul rămâne "înghețat" cam 5 secunde, timp in care acesta tot nu raspunde niciunei comenzi. Recent am primit un update la software si ma gandesc ca asta poate fi, dar ma si gandesc ca poate fi o problema cu display.ul(ceea ce sper sa nu fie adevarat). Voi ce părere aveți?

1 răspuns:
| Alexandru_Chitu_1986 a răspuns:

Hmm. Încearcă să îl resetezi. Eu am s8 si acum o saptamana mergea foarte greu displayul. L-am resetat si acum merge. Încearcă.