| Palko_Csabi_1998 a întrebat:

Salut, recent mi-am cumparat un Samsung Galaxy Trend Lite GT-S7390. Problema e ca nu imi recunoaste cardul micro SD Kingston de 4 GB. L-am bagat in telefonul vechi si aclolo merge foarte bine. In Samsung-ul nou nu-l recunoaste, nu face nimic, ca si cum nici nu l-as fi inserat. L-am si formatat, cardul, nimic. Va rog ajutati-ma. Mersi mult

5 răspunsuri:
| CHOIHYOMI a răspuns:

Salut. Si eu am aceeasi problema cu acelasi tip de telefon. Nu stiu ce sa ii fac. am intalat drivere pentru Samsung si degeaba.Telefonul imi recunoaste calculatorul ca fiind unul Mac. Ma poti ajuta si pe mine daca ai descoperit ceva? Multumesc anticipat!

| Palko_Csabi_1998 explică (pentru CHOIHYOMI):

Daca aflu te anunt

| Palko_Csabi_1998 explică (pentru CHOIHYOMI):

Mda, acum m-i s-a stricat de tot cardul. L-am introdus si in alte telefoane sa-l testez inca o data dar nu mai emrge de loc pe nici un device. Deci sorry, nu te pot ajuta. Trebuie sa-mi iau alt card

| Palko_Csabi_1998 explică:

Ps. am incercat si intr-un HTC. nici acela nu l-a recunoscut, doar Nokia C1 cel vechi

| Palko_Csabi_1998 explică (pentru Palko_Csabi_1998):

Am incercat alt card in Samsung. pe acela l-a recunoscut, deci nu stiu ce are cardul meu vechi, le unele telefoane merge, la unele nu