| deni497 a întrebat:

Mi-am luat recent o husă cu tastatură (universală), dar nu merge la tabletă (Lenovo)
Știe cineva de ce nu funcționează și dacă pot să-i fac ceva?

3 răspunsuri:
| Lucian2473 a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile tabletei si sa cauti acolo setari pentru tastatura, e ceva ce trebuie activat.

| deni497 explică (pentru Lucian2473):

Am căutat, dar n am găsit.

| Lucian2473 a răspuns:

Ah! Tin sa te anunt ca tastaturile husa pentru tablete nu merg in Facebook. Cel putin la mine. Tot Lenovo am si eu. Dar daca intri in Google, in orice browser, va functiona. Daca nu va functiona nici in browser, cred ca e defecta.