| wolf1992 a întrebat:

Salut sa-mi fac un abonamnet de 7 euro la Orange si vreau sa-mi iau un telefon Samsung galaxy s2 plus sau Sony xperya e1 sau Sony xperya m sau Samsung galaxy trend lite si vreau sa stiu cat dau la inceput pe aceste telefoane ca sami aleg un telefon din acestea multumesc

4 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Pai depinde de abonamant de 7 euro ar veni cam 900-1500 lei.

| wolf1992 explică (pentru barbutxxx):

Dar u ai abonament

| barbutxxx a răspuns (pentru wolf1992):

Da si poti cumpara unu cu 200-300 lei dar abonamentul ii imens.

| wolf1992 explică (pentru barbutxxx):

Mda abonamentul trebuie sa fie mare ca sa dai mai putin pe tel ca vreau sa-mi iau Samsung galaxy s2 plus