| Fcp_Andreyutz-uu_1999 a întrebat:

Salut, se poate schimba sticla de protectie la un Samsung galaxi s4 replica? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu vei putea sa ii schimbi ecranul de protectie cu unul original. Piesele au aceleasi dimensiuni si acelasi sistem de prindere.

Du-l la un service si iti vor spune ei daca pot sa-l faca si cat te va costa.

O zi placuta happy

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Du-l la un service, și o să se întâmple. Piesele se potrivesc, în marea lor parte, plus că poți cumpăra tot o piesă ieftină ca să nu riști prea mult.

| andreirobert15 a răspuns:

Se poate schimba dar e foarte riscant pentru ca poti sa atingi ceva inauntru si sa nu mai mearga deloc!

| Fcp_Andreyutz-uu_1999 explică:

Va multumesc mult happy. dar l-am dus la un service gsm si mi-au spus ca nu se poate schimba straight face. desi totusi este o replica idientica. am dat 1300 de roni pe el straight face