| alexcoman34 a întrebat:

Salut si la multi ani 2015 all! Va rog sa raspundeti!
Este vorba despre facebook sau interenet nu stiu sigur.Cand vreau sa ma conectez pe telefon pe apliatia facebook nu imi merge, imi arata o eroare cu ceva gen try again nu stiu cum... Iar pe browser, imi merge, dar se incarca prea greu la fel si daca caut altceva. De cateva zile a inceput sa mearga prea greu si acum nu mai merge de loc. m-a dat si la setarile din fabricaaa!
Va rog ajutati-maaa!

2 răspunsuri:
| Covaci_Stefan_1976 a răspuns:

Trebuie sa restartezi telefonul! sa dezinstalezi app Facebook! Funda! Ajutor in privat

| iliemadalin01 a răspuns:

Www.HyFace.Net s-a deschis! O comunitate cu eleganta si simplitate! Uita de reclamele facebook si cererile de jocuri sau aplicatii deranjante! HyFace, Rapid si Sigur! Ai nelimitat video&song din toate genurile doar scrii numele melodiei si o postezi automat si prietenii tai o pot asculta! Cea mai noua comunitate