| attilio924 a întrebat:

Salut sint Attila.am tel Samsung e322 si nu pot intra pe net imi da eroare retea. ce fac? am setat Vodafone si nimic. daca poate sa imi raspunda cineva multumesc.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai Attila.Suna la relatii cu clientii de la Vodafone si cere setarile pentru internet.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să-ţi faci cont pe vodafone.ro şi apoi intri la linkul următor şi faci setările AUTOMAT :
https://www. vodafone.ro/personal/myvodafone/configurare-telefon/setari-automate/index.htm

Dacă nu reuşeşti să faci setările automat, le poţi face "manual", aşa cum sunt EXPLICATE la linkul oficial :
https://www. vodafone.ro/personal/asistenta/telefoane-si-echipamente/setari-generale/acces-internet/Vodafone-internet-pe-mobil/index.htm

Toate cele bune.

| attilio924 explică (pentru bursuc001):

Mersi bursuc001 merge

| bursuc001 a răspuns (pentru attilio924):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| Vvistula a răspuns:

Attila hooooo ungurule hooo du-te la tine in asia si lasa-ne

| attilio924 explică (pentru Vvistula):

Macar noi stim de unde am venit.Mie mila de tine ca te tragi din DECEBAL si TRAIAN homosexualule.Dar ce legatura au astea cu Samsung?

| Vvistula a răspuns (pentru attilio924):

Am glumit, am vrut sa vad ce zici, si nu ma trag din decebal si traian, se spune asa fiindca dupa cucerirea dacie de catre romani practic barbatii romani si-au luat neveste dace, dar dealungul timpului au trecut si slavi, maghiari, nemti, turci. Asa sunt formate majoritatea popoareleor de astazi.Si o chestie nu inteleg voi va trageti din huni, fiindca din cate stiu ei s-au asezat pe Rin, acolo avea Attila palat.Nu au nicio legatura cu Samsung, nu stiu ce sa iti raspund fiindca nu am avut telefon de genul ala.Sii daca stiti asa de bine de unde ati venit spune-mi zona geografica a asie dinc are a migrat poporul tau in europa

| GEEK a răspuns:

" Sint ", limba română se duce de râpă.

| attilio924 explică (pentru GEEK):

Salut Tequila. Poate ai observat ca sint Attila si din Ardeal de nationalitate maghiara.Dar iti cer scuze si nu sint Attila ci ma cheama Attila cu romana impecabila.dar sa stii ca cu asta nu m-ai ajutat cu nimic la Samsung